مخلوط کن صنعتی

مخلوط کن صنعتی

یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در کافی شاپ ها و فست فودها مخلوط کن صنعتی یا بلندر می باشد که برای میکس آبمیوه، سس، یخ و…مورد استفاده می گیرد. با این دستگاه می توان انواع اسموتی ها و شیک ها را تهیه کرد. مخلوط کن ها دارای یک پارچ، یک موتور و یک تیغه هشت پر از جنس استیل و ضد زنگ می باشند. شرکت البرز تجهیز ارائه کننده انواع مخلوط کن های صنعتی در مدل های مختلف می باشد.

انواع مخلوط کن صنعتی

مخلوط کن ها یا بلندرها به دو مدل مخلوط کن های صنعتی و مخلوط کن های خانگی دسته بندی می شوند و دارای برندهای خارجی و داخلی هستند. و اما تفاوتی که مخلوط کن های صنعتی و خانگی با هم دارند، در متریال ساخت و نوع موتور آن می باشد که مخلوط کن های صنعتی به دلیل کارایی بیشتر دارای بدنه مقاوم تر و موتور قوی تری هستند. انواع مخلوط کن های صنعتی و خانگی با برندهای مختلف خارجی و داخلی در فروشگاه البرز تجهیز موجود است که به شرح زیر هستند:

مخلوط کن یا بلندر صنعتی گاستروبک آلمان

مخلوط کن یا بلندر صنعتی همیلتون بچ آمریکا

مخلوط کن یا بلندر صنعتی برویل استرالیا

مخلوط کن یا بلندر صنعتی ویتامیکس آمریکا

مخلوط کن یا بلندر صنعتی مولینکس فرانسه

مخلوط کن یا بلندر صنعتی بوش آلمان

مخلوط کن یا بلندر صنعتی کنوود ژاپن

مخلوط کن یا بلندر صنعتی پارس خزر

مخلوط کن یا بلندر صنعتی آی تک

شما می توانید برای تهیه انواع اسموتی و نوشیدنی ها به سایت آپارات مراجعه کنید.

تفاوت مخلوط کن های صنعتی

مخلوط کن ها در نوع تیغه و پارچ با هم متفاوتند و تفاوت دیگر آنها که یکی از مهم ترین آنهاست، نوع موتور و دور موتور است. از این رو هر کدام از مخلوط کن ها برای کارهای متفاوتی استفاده می شود.

قیمت مخلوط کن صنعتی

مخلوط کن های صنعتی با توجه به برندهای مختلف، متریال ساخت و مشخصات آن  دارای قیمت های متفاوتی می باشد. با توجه به اینکه بیشتر تجهیزات، وارداتی هستند و نوسانات بازار و دلار زیاد است، نمی توان قیمت ثابتی را عنوان کرد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش البرز تجهیز تماس بگیرید.

یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه های مخلوط کن صنعتی و خانگی برای مصرف کننده بسیار مهم می باشد، قیمت آن است. اما در نظر داشته باشید در انتخاب این دستگاه، نوع پارچ، قدرت موتور و تیغه آن از دیگر مواردی است که حتما باید مورد توجه قرار بگیرد. خدمات پس از فروش و گارانتی هم یکی دیگر از عومل مهم خرید می باشد. شرکت البرز تجهیز ارائه کننده انواع میکسر و مخلوط کن های صنعتی و خانگی با گارانتی پس از فروش و با برندهای مختلف داخلی و خارجی می باشد.

دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید

برگشت به بالا
تجهیزات آشپزخانه صنعتی
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه