فر ساندویچ

فر ساندویچ

فر ساندویچ ، امروزه تنوع غذاها و فست فودها بسیار زیاد شده و به همین دلیل افراد تمایل بیشتری به رفتن به رستوران ها دارند تا این غذاها را تست کنند. با افزایش تعداد مشتریان، لزوما غذاها باید در زمان سریع تری تهیه شود. در زمان حاضر با توجه به ورود تجهیزات جدید و کاربردی، تهیه انواع غذاها بسیار راحت تر شده و با زحمت و زمان کمتری می توان این غذاها را پخت. به این ترتیب وجود چنین تجهیزاتی در هر رستورانی بسیار لازم و ضروری است. یکی از این تجهیزات، فر ساندویچی می باشد. از این دستگاه برای تهیه انواع ساندویچ ها، پیتزاها، سوسیس ها، برگرها، سبزیجات گریلی و دیگر غذاها استفاده می شود. این دستگاه ها دارای برندها و ابعاد گوناگونی می باشد و می توانند به گاز شهری و یا در نبود و قطع آن به کپسول های گاز وصل شوند. شرکت البرز تجهیز ارائه کننده انواع دستگاه های فر ساندویچ صنعتی با برندها و ابعاد مختلف می باشد. همچنین خریداران می توانند دستگاه مورد نظر خود را در ابعاد خاص خود، سفارش دهند.

فر ساندویچ

انواع دستگاه ساندویچ صنعتی

انواع دستگاه ساندویچ صنعتی ، این دستگاه ها در مدل ها و برندهای مختلفی تولید می شوند که مشتریان با توجه به نیاز و فضای رستوران خود آن را انتخاب می کنند. غذاها در این دستگاه ها با بهترین کیفیت و به طور کامل پخته می شود. در هنگام خرید دستگاه، باید به مواردی مانند نوع سرخ کن و شعله آن دقت کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. در ادامه با انواع دستگاه های فر ساندویچ آشنا می شوید.

فر ساندویچ شش کاره

فر ساندویچ شش کاره ، این دستگاه انقلابی در تجهیزات آشپزخانه های صنعتی بر پا کرده است. با این دستگاه می توان به طبخ همزمان شش نوع غذا پرداخت. از این دستگاه برای تهیه انواع همبرگر، هات داگ، سوسیس، پیتزا، فلافل و بسیاری از غذاهای دیگر در کوتاهترین زمان ممکن تهیه کرد. دستگاه فر ساندویچ شش کاره قابلیت تغییر در فرم و اندازه به فر پیتزای 3 ، 6 ، 12 و 18 بشقاب را دارد. این دستگاه در ابعاد 121 طول، 81 عرض و 194 ارتفاع می باشد و به راحتی در آشپزخانه های صنعتی، کافی شاپ، هتل و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه این دستگاه از استیل نگیر و مقاوم در برابر ضربه، حرارت و رطوبت می باشد و قابل شستشو است.  برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان فروش شرکت البرز تجهیز تماس بگیرید.

فر ساندویچ شش کاره با کابینت و چرخ

فر ساندویچ شش کاره با کابینت و چرخ ، یکی از تجهیزاتی که در فست فودی ها و اغذیه فروشی ها بسیار کاربردی است، دستگاه فر ساندویچ شش کاره است که مجهز به کابینت و چرخ می باشد. این دستگاه دارای دو لگن سرخ کن، دو شعله گاز، یک برگز ذغالی و یک گریل تخت روغنی می باشد. همچنین در زیر آن یک کابینت با درب ریلی و چراغ های ترمزدار تعبیه شده که بسیار کاربردی می باشد. جنس بدنه آن از استیل خش دار، ضد ضربه، مقاوم در برابر دما و آب و قابل شستشو می باشد. ابعاد این دستگاه 185 طول، 81 عرض و 98 ارتفاع می باشد.

فر ساندویچ چهار کاره

فر ساندویچ چهار کاره ، این دستگاه یکی از بهترین تجهیزات فست فودی ها و اغذیه فروشی ها است و جهت پخت انواع سیب زمینی، استیک و ساندویچ مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه این دستگاه از استینلس استیل نگیر است و در برابر دما، ضربه و رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد و به راحتی تمیز می شود. ابعاد این دستگاه 170 طول، 76 عرض و 95 ارتفاع می باشد. این دستگاه مجهز به یک سینی در زیر شعله ها است که روغن های اضافی در حین پخت وارد آن می شود و همچنین از سه طرف با ورق استیل به ارتفاع 10 سانتی متر کاور شده تا از خروج روغن و غذا جلوگیری کند. شرکت البرز تجهیز ارائه کننده این نوع دستگاه با برندهای مختلف می باشد.

فر ساندویچ نیم تنه چهار کاره پنج شعله

فر ساندویچ نیم تنه چهار کاره پنج شعله ، جهت پخت انواع ساندویچ، سیب زمینی و استیک از این نوع فر ساندویچ هم می توان استفاده کرد. این دستگاه قابل استفاده در اغذیه فروشی ها و فست فودی ها است و دارای یک تابه برای سرخ کردن، یک بخش برای گریل کردن و یک بخش برای سرخ کردن سیب زمینی و هات داگ است. جنس این دستگاه از استیل نگیر 430 و از نوع خش دار و ضخامت 8/. می باشد که بر روی کار مورد استفاده قرار می گیرد و مقاوم در برابر ضربه، دما و رطوبت می باشد که به راحتی قابل شتسشو و تمیز کردن است. ابعاد آن 170 طول، 76 عرض و 95 ارتفاع می باشد. این دستگاه از سه طرف به وسیله استیل به ارتفاع 5 سانتی متر کاور شده تا به این طریق از ریزش روغن و خرده های غذا روی زمین جلوگیری کند و موجب کثیفی آشپزخانه نشود. همچنین وجود سینی در زیر شعله ها باعث شده روغن های اضافی در آن ریخته شود. پایه های این دستگاه از پروفیل استیل می باشد که بسیار مقاوم است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

قیمت فر ساندویچ

قیمت فر ساندویچ ، همانطور که توضیح داده شد، دستگاه های فر ساندویچ دارای مدل ها، برندها و ابعاد مختلفی هستند که خریدار با توجه به نیاز و فضای رستوران خود اقدام به انتخاب می کند. با توجه به ورود دستگاه های مختلف با برندهای گوناگون خرید دستگاهی که از هر جهت مورد اطمینان باشد و تقلبی و فرع نباشد بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین ترتیب شما باید اطلاعاتی در زمینه مشخصات این دستگاه داشته باشید و یا از فروشگاه مطمئن و با سابقه خرید خود را انجام دهید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان خبره ما در ارتباط باشید و پس از بررسی و تجزیه و تحلیل، دستگاه مورد نظر خود را از شرکت البرز تجهیز بدون هیچ واسطه ای خریداری کنید.

دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید

برگشت به بالا
فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه