دستگاه شربت سرد کن

شربت سرد کن

در فصول گرما نیاز انسان به مایعات خنک خیلی بیشتر احساس می شود. یکی از این مایعات شربت ها هستند که با طعم های مختلف تهیه می شوند. در اکثر کافی شاپ ها دستگاه هایی به نام شربت سرد کن وجود دارد که امروزه و در فصول گرم یکی از تجهیزات خیلی مهم به شمار می رود. این دستگاه ها همانطور که از نامشان پیدا است، برای خنک نگه داشتن و تازه نگه داشتن شربت و نوشیدنی ها به کار می روند. این دستگاه دارای ظرفیت های مختلفی بوده و با توجه به این نکته می توان در مکان های مختلف از آن استفاده کرد.

انواع دستگاه شربت سرد کن

شربت-سردکن-دوقلو-
شربت-سردکن-دوقلو-

این دستگاه ها دارای مدل های مختلفی هستند بعضی از این دستگاه ها با موتور و بعضی نیز با پمپ کار می کند. دستگاه هایی که با پمپ کار می کنند، مناسب تهیه شربت هایی مانند تخم شربتی نیستند زیرا در حین تهیه این شربت، دانه ها به تدریج جلوی پمپ قرار گرفته و موجب سوختن موتور می شود. دستگاه هایی که بر روی یک موتور قرار گرفته اند مناسب تهیه چنین شربت هایی هستند. این نوع دستگاه علاوه بر داشتن موتور دارای یک همزن و فواره نیز می باشد و که این همزن و موتور دارای کمترین صدا است و آلودگی صوتی برای کاربر ایجاد نمی کند.  این مدل دستگاه مناسب شربت های دارای تخم مانند شربت خاکشیر می باشد.

ظرفیت دستگاه های شربت سرد کن

ظرفیت این دستگاه ها تک مخزنه، دو مخزنه و سه مخزنه می باشد که هر کدام اینها دارای مدل های مختلف همزن دار و خمره ای می باشد به همین ترتیب خریدار با توجه به نیاز و فضای رستوران و کافی شاپ خود مبادرت به خرید دستگاه می کند. ظرفیت دستگاه های تک مخزنه 25 لیتری می باشد و به همین ترتیب دستگاه های دو مخزنه و سه مخزنه چند برابر دستگاه های تک مخزنه هستند. از دیگر مدل های این دستگاه ها می توان به تک مخزنه خمره ای، تک مخزنه مستطیلی، دو مخزنه مستطیلی و سه مخزنه مستطیلی می باشد که هر کدام از اینها دارای ظرفیت ها و ابعاد مخصوص به خود هستند. شما می توانید در خصوص دریافت اطلاعات بیشتر و در نهایت یک انتخاب مناسب برای رستوران و کافی شاپ خود با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و خدمات دریافت نمایید.

نحوه کار کردن با دستگاه شربت سرد کن

کار با این دستگاه بسیار راحت است. به این شکل که ابتدا شربت یا مخلوط خود را درون دستگاه ریخته و پس از تنظیم کردن دمای مورد نظر آن، دکمه استارت را روشن می کنید و پس از باز کردن شیر دستگاه آن را درون لیوان برای مشتری سرو می کنید.

جنس دستگاه شربت سرد کن

جنس دستگاه شربت سرد کن ، بدنه و قسمت های داخلی این دستگاه ها از جنس استیل نگیر و نسوز می باشد و در مقابل رطوبت و ضربه بسیار مقاوم است و می توان با اطمینان این دستگاه ها را مورد شستشو قرار داد. مخزن های این دستگاه نیز از جنس پلی کربنات شفاف و ماوراء بنفش و همینطور بسیار بهداشتی می باشد.

مقدار مصرف برق در دستگاه شربت سرد کن

این دستگاه ها در تمام روز در حال کار کردن می باشد و انتظار می رود که مصرف برق نیز بسیار باشد. اما این دستگاه ها طوری طراحی شده که پس از اینکه دمای دستگاه به حد مورد انتظار کاربر که از قبل آن را تنظیم کرده است می رسد، به طور اتوماتیک خاموش شده و از مصرف بیش از حد برق جلوگیری می کند. این دستگاه به طور خودکار و هر زمان که نیاز باشد، اقدام به روشن شدن می کند تا محتویات داخل مخزن را مخلوط کند.

نکات قابل توجه جهت نصب دستگاه شربت سرد کن

دستگاه های شربت سرد کن نباید زیر نور آفتاب قرار بگیرد زیرا از طول عمر آنها کم خواهد شد و خرابی موتور دستگاه را در پی خواهد داشت.

دستگاه باید دور از دسترس کودکان قرار بگیرد.

اگر قصد شستشوی دستگاه را دارید، حتما قبل از اقدام مطمئن شوید که دستگاه به جریان برق متصل نباشد.

جهت راه اندازی دستگاه حتما از از خدمات پس از فروش دستگاه کمک بگیرید.

قیمت دستگاه شربت سرد کن

قیمت دستگاه شربت سرد کن ، این دستگاه ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و شما با فراغ خاطر می توانید اقدام به خرید کالای مورد نظر خود کنید. این دستگاه ها دارای برندها و ظرفیت های متفاوتی هستند که این موارد موجب متفاوت بودن قیمت آنها می شود. شما می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص انتخاب نوع دستگاه و همچنین اطلاع در مورد به روز ترین قیمت ها، با شرکت البرز تجهیز تماس بگیرید.

 

دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید

برگشت به بالا
فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه